ARIZA KAYIT - Düzce Teknik Servis - Düzce Beyaz Eşya Servisi

ARIZA KAYIT

ARIZA KAYIT

Beyaz Eşya tamir Servisi olarak uzun yıllar boyunca siz müşterilerimize verdiğimiz hizmetten memnuniyeti çoğaltarak kendimize olan güvenimizi ve sizlerin güvencini sarsmadan memnuniyetiniz için çabalamaktayız. İnternet üzerinden zamanla yaygınlaşan servislerin sizleri mağdur ederek sorunlarınızı halletmek yerine sizleri sıkıntıya sokmaktadırlar. Teknoloji geliştikçe bizlerin internet üzerinden yaptığımız her hangi bir durum için tereddüt etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize belirteceğimiz bir diğer husus internet üzerinden cep telefonlarıyla tamir işlemleri yapabilen belgelere dayalı olmayan yada kendine ait bir dükkanı olmayan kullanılan insanların yardımları sizlere fayda olmaktan çok zarar verecektir, Sizlere hizmet veren firmamızın önceliği;

  • Yıllardır kendi alanında kendini yenilikler arayışına girerek müşterilerin memnuniyeti.
  • Çözüm odaklı anlayışı ve hızlı hizmet politikası.
  • Müşterilerin beklentilerini gidererek en üst seviyede memnuniyetlerini sağlarken güvenilir hizmetler elde etmek.
  •  Kaliteli yönetim kurallarına uyarak servisimizi her geçen gün iyileştirme içerisinde çalışmak.
  • Güvenilirlik, müşteriye duyarlılık, ulaşılabilirlik, nezaket, iletişim, itibar, güvenlik gibi kurallar bizim için önemlidir.

10 yılı aşkın kesintisiz aralıksız sizlere her zaman yardımlarınıza koşarak anında sorunlarınızı ortadan kaldıran servisimiz zamanla kendini geliştirerek güvenilir ve kaliteliğini ispatlaması durumunda kurumsal hatlar alarak sizlerin bizlere olan güvencinizi daha fazlalaştırmak için çalışmalara girmiş bulunmaktayız.  Bizi diğer servislerden ayırarak güvenilir kılan tek neden kurumsal bir firma olmamızdır. Kurumsal bir firma olarak sizlerin memnuniyetini her zaman kazandık halada kazanmaya devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimiz bizleri sabit yada cep telefonları aracılığıyla 03805231623 çağrı numaralı kurumsal hatlarımızdan arayarak beyaz eşya tamir servisi içerisinde bulunan her servis elemanlarımızın tecrübesi ve yeteneği olanları özellikle tercih ediyoruz. Sizlere olan sevgi ve saygılarından ödün vermeden sizlerin memnuniyeti için çaba gösteren teknisyenlerimizden hızlı yardımlar almak istiyorsanız  çağrı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz. Arama sonrası tam kadro çözüm odaklı çalışan elemanlarımızın sizlerin belirttiği adreslere onayınızı alma durumunda gelerek cihazlarınızdaki problemleri yerinde tamir bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Sizlerde bizlerden destek almak istiyorsanız 7/24 haftanın her günü 03805231623 numaralı çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Düzce Teknik Servis (duzceteknikservis) Düzce de yetkili bölge beyaz eşya teknik servisi.

Düzce teknik servis olarak 7/24 Düzce'de hizmetinizdeyiz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz Eşya Bakım, Onarım, Tadilat, Teknik Hizmet, Güleryüz, Müşteri Politikası ile her zaman yanınızdayız. Düzce Teknik Servisi (duzceteknikservis.com) güvenilir adresiniz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz eşlarınıza ilk günkü gibi titizlikle yaklaşır ve arızaların tespitinde her daim dikkatli davranır. Düzce Teknik Servis olarak bizim yegane politikamız öncelikle müşteri memnuniyetidir. O nedenle Düzce de yer alan Teknik Servislerin arasında en iyisi olmak için çalışmaktayız. Beyaz eşya Servisinde (Düzce Teknik Servis olarak) bu zamana kadar "Düzce Teknik Servis" alan adı ile hizmet vermekeyiz. Siz müşterilerimize her zaman ve 7/24 kaliteli hizmet vermekteyiz. Düzce Teknik Servis.