Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Ankara  bölgesinde sabah saat 8 de çankaya bölgesinden almış olduğum servisin sonucu müşterime gittim. Teknik kontroller sonucunda kompresör arızalı olduğu kanısa varıldı.

Müşteriye ücretini belirttikten sonra onay alınmasından sonra buzdolabı alınıp teknik servisimize götürüldü.

Müşterimize belirtilen saat te teslim edilen buzdolabı 1 yıl orjinal yedek parça garantisi altında teslim formu imzalatılıp teslim edildi.


Blog

Düzce Teknik Servis (duzceteknikservis) Düzce de yetkili bölge beyaz eşya teknik servisi.

Düzce teknik servis olarak 7/24 Düzce'de hizmetinizdeyiz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz Eşya Bakım, Onarım, Tadilat, Teknik Hizmet, Güleryüz, Müşteri Politikası ile her zaman yanınızdayız. Düzce Teknik Servisi (duzceteknikservis.com) güvenilir adresiniz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz eşlarınıza ilk günkü gibi titizlikle yaklaşır ve arızaların tespitinde her daim dikkatli davranır. Düzce Teknik Servis olarak bizim yegane politikamız öncelikle müşteri memnuniyetidir. O nedenle Düzce de yer alan Teknik Servislerin arasında en iyisi olmak için çalışmaktayız. Beyaz eşya Servisinde (Düzce Teknik Servis olarak) bu zamana kadar "Düzce Teknik Servis" alan adı ile hizmet vermekeyiz. Siz müşterilerimize her zaman ve 7/24 kaliteli hizmet vermekteyiz. Düzce Teknik Servis.