Beyaz Eşya Tamir Garantisi

Beyaz Eşya Tamir Garantisi

Düzce'de bölge beyaz eşya servisimiz tüm tamir ettiği buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri gibi tamir ettiğimiz ürünlerin ilk önce arıza kontrolünü yaptıktan sonra teşhis konulur ve müşteriye bilgisi verilir. Müşteri onayı alındıktan sonra atölyemizde kontroller sonucu tamir işlemi gerçekleştirilir. Kullanılan parça kesinlik ile orjinal ve garantisi olmaktadır.

Tüm işlemler bittikden sonra kalite kontrol ekibimiz tüm kontrol sağladıktan sonra müşteriye teslim etme işlemine hazırlanıp teslim edilir.

Müşteri kontrol üzerine ürün teslim edilir, ve garantili evrakları onaylandıktan sonra başlar her hangi bir durum söz konusu olduğunda garanti kapsamında yapılmaktadır.


Blog

Düzce Teknik Servis (duzceteknikservis) Düzce de yetkili bölge beyaz eşya teknik servisi.

Düzce teknik servis olarak 7/24 Düzce'de hizmetinizdeyiz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz Eşya Bakım, Onarım, Tadilat, Teknik Hizmet, Güleryüz, Müşteri Politikası ile her zaman yanınızdayız. Düzce Teknik Servisi (duzceteknikservis.com) güvenilir adresiniz.

Düzce Teknik Servis, Beyaz eşlarınıza ilk günkü gibi titizlikle yaklaşır ve arızaların tespitinde her daim dikkatli davranır. Düzce Teknik Servis olarak bizim yegane politikamız öncelikle müşteri memnuniyetidir. O nedenle Düzce de yer alan Teknik Servislerin arasında en iyisi olmak için çalışmaktayız. Beyaz eşya Servisinde (Düzce Teknik Servis olarak) bu zamana kadar "Düzce Teknik Servis" alan adı ile hizmet vermekeyiz. Siz müşterilerimize her zaman ve 7/24 kaliteli hizmet vermekteyiz. Düzce Teknik Servis.